Decurion Stables

Orador do Luar

Chovatel: Coudelaria do Luar, Belgie

Nádherný, 5letý lusitano hřebec, momentálně měří 170 cm, s vynikajícími pohybovými schopnostmi, inteligentní, dobrého charakteru. Otec Jiu-Jitsu IGS (BRZ) byl vyznamenán v plemenné knize čtyřmi hvězdami. Pochází z velmi kvalitní, prověřené linie: Diamante Negro Do Juliana (BRZ), Tulum Comando SN (BRZ) a Portugal. Rovněž ze strany matky má kvalitní rodokmen s jedinečnými geny od hřebcú Soberano a Violino. V srpnu 2021 jsme společně začali lehkou jezdeckou práci. Orador má velký potenciál stát se v budoucnu úžasným drezurním koněm.

Divino HP

Chovatel: Coudelaria Herdade do Pinheiro, Portugalsko

Silný, 14letý lusitano valach, velmi “horkého” charakteru. Jeho povahu formují geny Nila 2x (v. Firme) z matčiny strany a Novilheira (v. Firme), což ukazuje i na jeho dispozice k bullfightingu. Nicméně, Divino dokázal, že jeho charakter je úžasný i pro working equitation, zvláště pro rychlostní zkoušku a test s dobytkem. Jeho výkonnost nám zajistila místo v Holandském reprezentačním týmu na mistrovství světa v Mnichově 2018.

Kabileño XIV

Chovatel: Ganadería El Chando, Španělsko

Tento již 24letý PRE valach, měřicí 152 cm, je zvláště klasického vzhledu. Kabbi má na obou stranách svého rodokmenu (z matčiny i otcovy strany) Gorron II, taktéž  známou linii  Maluso a Juglar. Kabileño se stále těší dobrému zdraví a je lehce ježděn.

Paquirri

Chovatel: Rui Silveira Santos

Paquirri je 4letý Lusitano valach který jsem koupila v květnu 2022 na working equitation, s jeho modrýma očima bude zvláštni zjevem. Pochází z Coral, Requinte, Universo, Opus-72, Firme, Bailador. Obsedaní na jare 2023.

Farruco XCVII

Chovatel: ganadería Antonio Sanchez Corado, Španělsko

Obzvláště milý, spolehlivý, 18letý PRE, měřicí 152 cm. Farruco je univerzálním, klidnym koněm. Velká část jeho krve pochází z Yeguada Military a Escalera. Farruco je báječný kůň do drezury, trailu a working equitation.