Decurion Stables
  • Předpokládám, že je vaším cílem si vybrat vysoce kvalitního lusitana nebo PRE, dobrého charakteru a plného zdraví. Nejprve si vyslechnu vaše konkrétní přání a požadavky, pak společně vyhledáme vhodného koně. Mohu zprostředkovat i kompletní veterinární prohlídku a dovoz koně. Dále nabízím spolupráci na tréninku nebo pomoc při vyhledání vhodného trenéra v místě.

  • Mým cílem je nabídnout vám co nejkvalitnější služby – mohu vás osobně doprovázet, představit vás nejlepším chovatelům a spolehlivým prodejcům doma i v zahraničí. U nich společně vybereme vašeho koně snů.

  • Náročnějším sportovním jezdcům mohu nabídnout koně, které jsem sama vybrala a jezdím. Tito koně splňují vysoké, profesionální standardy a jsou vhodní do vysokého sportu.

  • Nebo potřebujete předvést koně na výstavě či chovatelské akci? Úspěch přeje připraveným! Znám kvalitní handlery, kteří vašeho koně předvedou. Profesionál za vámi přijede minimálně týden před požadovaným datem, aby koně předem poznal a mohl co nejlépe připravit na plánovanou akci.

  • Od dubna 2022 budu nabízet i jezdecké lekce přímo v Decurion Stables. Můžete přijet s vlastním koněm nebo si zajezdit na schoolmasterech – zkušených, vysoce přiježděných koních, které sama trénuji. Můžete se zlepšovat v klasické drezuře, moderní drezuře, working equitation, doma vaquera (s garrochou i bez) a ježdění s otěžemi v jedné ruce. Zároveň můžu vašeho koně učit španělský krok, poklonu, kleknout si, lehnout si. Pomohu vám i s piafou a pasáží ze země nebo pod sedlem.

Vybírám koně z prověřených, kvalitních chovů. Výchova a trénink každého koně probíhá pod mým vedením v nejlepších podmínkách. Velmi si zakládám na udržování vysoké kvality života svých koní. Věnuji pozornost jejich správné výživě, přiměřené fyzické aktivitě a zodpovědnému přístupu k tréninku. Dohlížím na celé období dospívání koně, od hříběte  přes obsedání až po Grand Prix, tím docílím optimálních výsledků po zdravotní i výkonnostní stránce.

Pro více informací a konzultace mě prosím kontaktujte na:

+420 601 387 604 (tel. a WhatsApp)

info@decurionstables.com

Zde několik koní, které jsem v minulosti prodala:

Brasil de Abajo

Tango CXXXIII

Lorenzo WH

Black Jack